Kiedy ostatnio przeglądałeś album ze swoimi zdjęciami?

Może nie pamiętasz, bo od wielu lat nie drukowałaś zdjęć. Może nie masz w domu żadnego albumu, a może masz, tylko taki od fotografa ze ślubu czy chrztu dziecka. 

A co z Twoimi zdjęciami? Tymi, które Ty zrobiłaś. Nawet bez okazji, bo dziecko się fajnie umazało zupą na buzi, albo właśnie pierwszy raz usiadło, zdmuchnęło świeczkę na torcie, przytuliło do starszej siostry. Czy one są mniej ważne? Czy nie zasługują na to aby znaleźć się na półce w salonie, w pięknym albumie?

Zdjęcia to Wasza historia, Wasze życia, Wasze wspomnienia. 

Więc dlaczego zalegają na karcie w aparacie lub telefonie?

Selekcja zdjęć, zamówienie odbitek, zakup albumu i umieszczenie w nim wszystkich wydrukowanych zdjęć zajmie kilkanaście godzin. 

Czy masz aż tyle wolnego czasu?

 

 

Jesteś we właściwym miejscu jeśli:

♥ masz tysiące zdjęć na dysku, telefonie i kartach pamięci

♥ cenisz fotografię papierową ale brak ci czasu na organizację i selekcję swoich zdjęć

♥ marzysz o tym, aby twoje zdjęcia znalazły się w pięknym albumie

♥ czujesz frustrację kiedy pomyślisz, że miałbyś przejrzeć kilka tysięcy plików, aby wybrać zdjęcia warte wydrukowania

 

Oferuję wykonanie wysokiej jakości fotoalbumu z Twoimi zdjęciami. 

  • W czym dokładnie Ci pomogę?

  •   wykonam selekcję wszystkich przesłanych przez Ciebie zdjęćMożesz przesłać mi dowolną ilość. Z pośród nieudanych i nieostrych wybiorę, zgodnie z Twoimi wskazówkami, ustaloną ilość fotografii. Otrzymasz podgląd do miniaturek oraz możliwość wskazania tych zdjęć, których nie chcesz. Będziesz mogła również wskazać zdjęcia, które chcesz zobaczyć w albumie, a ja ich nie wybrałam. 

  •  zdjęcia zostaną poddane podstawowej obróbce graficznej i retuszowi na życzenie. Poprawię kontrast, kolory, balans bieli. Rozświetlę niedoświetlone twarze, na życzenie usunę niedoskonałości skóry. Wytnę nieproszonego gościa, który wtargną w kadr kiedy robiliście wspólne rodzinne zdjęcie. Zrobię wszystko, abyś była zadowolona ze swoich fotografii.

  •  zaprojektuję fotoalbum z Twoimi zdjęciami. Projekt zaczynam od zaplanowania wszystkich rozkładówek, staram się się aby każdy miesiąc w albumie rocznym oraz każdy dzień wyprawy w albumie z podróży zaczynał się od nowej strony. Zdjęcia umieszczam chronologicznie, jeśli zechcesz dodam daty lub nazwy miesięcy. 

  • Układ fotografii na rozkładówkach jest zawsze bardzo przemyślany, muszę pomieścić wszystkie zdjęcia które chcesz mieć w albumie. Staram się wykorzystać każdy centymetr papieru fotograficznego, układając zdjęcia w ciekawy kolaż. Projekt albumu otrzymasz w formacie pdf w celu wniesienia swoich uwag. 

Jaki album mogę dla Ciebie zrobić?

Taki, jakiego potrzebujesz! 

Album z podróży

Wróciłeś z wakacji i przywiozłeś cudowne wspomnienia i karty pełne zdjęć? Wspaniale! nie ma lepszych pamiątek!

Miej jednak świadomość, że pamięć bywa zawodna. To zdjęcia zostaną z Tobą na zawsze. Dzięki nim będziesz mógł cofnąć się w czasie, przypomnieć wyjątkowe chwile, pokazać znajomym piękno miejsc które odwiedziłeś.

Jeśli Twoje wakacyjne zdjęcia są dalej na dysku, nie czekaj. Wyślij mi je wszystkie a ja przeniosę je na papier fotograficzny i zamknę w albumie. 

Wyobraź sobie miny znajomych, kiedy pokazujesz im swoje fotografie z wakacji w pięknym fotoalbumie zamiast prezentacji kilkuset zdjęć na komputerze.

 

fotoksiazki na zamowienie

Album roczny

Album, który pomieści zdjęcia z całego roku. Wasza rodzinna kronika. Wszystkie weekendowe wyprawy, rodzinne uroczystości, ale też zwykłe dni. Wasza codzienność i niecodzienność opisana zdjęciami. 

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby Wasze wszystkie zdjęcia z danego roku, półrocza lub innego okresu zostały zorganizowane i umieszczone w pięknym albumie? Wyobraź sobie, że zawsze możesz po nie sięgnąć, a każdego następnego roku na półkę trafia kolejny tom.

Niech te księgi pełne zdjęć staną się Waszym rodzinnym skarbem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jakość tych albumów zagwarantuje Ci taką możliwość. 

 

 

Album okazjonalny ze dnia ślubu, Chrztu Świętego lub innej uroczystości.

Jeśli zdjęcia z ważnych rodzinnych wydarzeń są dalej jedynie na dysku, to musisz pamiętać, że im dłużej czekasz z przeniesieniem ich do albumu, tym trudniej się za to zabrać. 

Możesz oczywiście dać sobie jeszcze czas, pewnie kiedyś przyjdzie taki okres w Twoim życiu, np. kilka wolnych zimowych wieczorów, że nadrobisz wszystkie zaległości zdjęciowe. Ale zastanów się, czy mając więcej wolnego czasu nie wolałabyś przeznaczyć go na coś innego? Spędzić aktywnie z rodziną, a wieczorem usiąść na kanapie z kubkiem herbaty i gotowym już albumem i wrócić do czasów kiedy Twoje kilkuletnie już dziecko przyjmowało sakrament Chrztu Świętego? Albo pokazać dzieciom album z Waszego ślubu, czasu, kiedy jeszcze nie było ich na świecie. 

zdjecia slubne w fotoksiazce

Jak wykonany jest album?

Jeżeli do tej pory miałaś styczność z tradycyjnymi, ogólnodostępnymi fotoksiążkami to będziesz bardzo mile zaskoczona. Albumy, które są w mojej ofercie to coś o wiele więcej niż zwykła fotoksiążka. Oto kilka szczegółów na temat ich wykonania:

♠ karty z papieru fotograficznego

Strony albumów wykonane są z dobrej jakości papieru fotograficznego, są poddane tradycyjnemu procesowy naświetlania. Tradycja w nowoczesnym wydaniu.

Do wyboru masz papier matowy i błyszczący. 

Karty są grubsze i sztywniejsze niż w zwykłej fotoksiążce, a to dzięki temu, że powstały w wyniku połączenia dwóch arkuszy papieru fotograficznego. Album jest bardzo trwały i na prawdę trudno go zniszczyć. Posłuży wiele lat, można bez obaw przeglądać go codziennie. Jego karty będą przekładać nawet Twoje wnuki, kiedy wpadną w odwiedziny i zechcesz im opowiedzieć trochę o czasach, kiedy ich rodzice byli małymi dziećmi.

♠ płaskie łączenie stron

Dzięki temu, że strony albumu powstały przez połączenie dwóch arkuszy papieru fotograficznego, po otwarciu mogą rozkładać się zupełnie na płasko. Nie ma charakterystycznego „rowka” jaki występjue w przypadku zwykłych fotoksiążek. Cała rozkładówka jest jednym, wielkim arkuszem papieru fotograficznego. Dlatego też, zdjęcie mogą spokojnie przechodzić przez środek albumu bez żadnej straty. 

Daje to ogromne możliwości przy komponowaniu układów zdjęć na stronach. Mimo to zawsze staram się, aby newralgiczne elementy zdjęcia, takie jak twarze, nie pojawiły się w zgięciu stron. 

♠ sztywna okładka

Sztywna, ale jednocześnie miękka, bo z cienką warstwą gąbki pod laminatem. Jest bardzo odporna na zabrudzenia. Jeżeli małe rączki zostawią na niej jakieś ślady, możesz bez obaw przetrzeć ją wilgotną szmatką. 

Do wyboru masz laminat matowy albo błyszczący.

Okładkę jest zawsze indywidualnie zaprojektowana. Poświęcam jej bardzo dużo czasu, dobieram zdjęcia, wybieram font do tytułu, który znajdzie się również na grzbiecie. 

Zdjęcie na okładkę możesz wybrać sama, albo decyzję zostawić mnie. 

Dostaniesz 3 propozycje okładek do wyboru. Jedną z nich może być kolaż ze zdjęć.