Przerwa urlopowa

W okresie grudzień 2020- styczeń 2021 nie przyjmuję zamówień, ale chętnie odpiszę na każdą wiadomość 🙂

Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia

Pamiętnik pierwszego roku życia dziecka

To nie jest zwykły fotoalbum.  To pamiętnik z najpiękniejszego okresu w Twoim życiu.

Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia

Parę słów o Pamiętniku...

Pamiętnik z pierwszego roku życia to księga pełna zdjęć, wspomnień, Waszych notatek. Wyjątkowa, w pełni spersonalizowana, stworzona specjalnie dla Waszego maleństwa. 

Pamiętnik pomieści ok. 130-140 zdjęć. Posiada 32 strony pełne zdjęć i zapisków.  Jego grube, elastyczne karty wykonane są z matowego papieru fotograficznego. Okładka ze zdjęciem dziecka uszlachetniona jest dodatkowo gąbką. Jest odrobinę mniejszy od formatu A4, jego wymiary to 21cmx28cm. Każde zdjęcie, które wykorzystam, przejdzie obróbkę graficzną.

Co go wyróżnia od dostępnych na rynku albumów dziecka?

To, że aby powstał, nie wymaga od Was wielkiego wysiłku, dużej ilości czasu, zdolności manualnych ani umiejętności kaligraficznych. Nie trzeba drukować zdjęć, wklejać, wypełniać na siłę rubryczek, których wypełniać nie chcecie. Jest idealnie dopasowany do Waszej rodziny. Nie będzie w nim pustych, niewypełnionych miejsc, infantylnych obrazków, ani tematów, które nie dotyczą Waszej rodziny. Możesz go zamówić nawet wtedy, kiedy Twoje dziecko już dawno poszło do szkoły, a zdjęcia na dysku dalej czekają, aż umieścisz je w albumie.

Styl albumu, kolory, wszelkie grafiki i elementy dekoracyjne, które umieszczone w Pamiętniku, ustalane są Wami indywidualnie. 

album_z_pierwszego_roku_dziecka

Co zawiera album?

Wszystko zależy tylko od Was. Możecie przedstawić swój pomysł lub skorzystać z moich podpowiedzi. Oto niektóre z nich:

 

Zanim nasz świat wywrócił się do góry nogami...

Czyli wszystko to, co działo się przed narodzinami, Jak tata poznał mamę? Kiedy się jej oświadczył? Co czuli, kiedy okazało się, że niebawem na świecie pojawi się maleństwo? Jak mama znosiła ciążę? Jakie miała zachcianki i jak oboje przygotowywali się do tego wielkiego dnia? 

Znajdzie się miejsce na zdjęcie z USG oraz fotografie z rosnącym brzuszkiem. 

Narodziny

Poza najważniejszymi informacjami dotyczącymi narodzin, możemy umieścić tu opis pierwszych chwil z maleństwem, historię imienia, a nawet opisać pogodę jaka była w dniu narodzin. Umieścimy tu również gratulacje, jakie otrzymaliście za pośrednictwem mediów społecznościowych, po tym jak podzieliliście się ze światem radosną nowiną. 

Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Pierwsze chwile w domu

Pierwsza kąpiel, wspomnienia z pierwszej nocy oraz odwiedziny najbliższych. Jak długo trwał pierwszy spacer i jaka była wtedy pogoda? Te pierwsze chwile razem już na zawsze zostaną w Waszej pamięci,

Najbliżsi - drzewo rodzinne

To fantastyczna część. Pozwoli dziecku zrozumieć kto jest kim w najbliższej rodzinie, Czyją siostrą jest ciocia Ania, a czyim bratem wujek Tomek? Czyją mamą jest babcia Krysia? Poza rodziną znajdzie się również miejsce na inne ważne osoby z życiu dziecka, Ukochana ciocia czy psi członek też powinny się tutaj znaleźć!

Album z drzewem rodzinnym wiąże się z dopłatą 50 zł do ceny podstawowej. Więcej informacji poniżej.
Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Ważne wydarzenia

Chrzest Święty, impreza sylwestrowa czy pierwsza impreza urodzinowa. Wystarczy parę zdjęć i parę Waszych słów…

Wszystko co pierwsze...

Pierwszy ząbek, pierwszy wakacje, pierwszy posiłek zjedzony łyżeczką. To zawsze wielkie emocje dla rodziców. Pozwól, że i Wasze dziecko dowie się co było jego pierwszym posiłkiem, co mu smakowało najbardziej, a czym pluło na dwa metry 🙂 

Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Ulubione zabawy i zabawki

Przedstawione za pomocą ciekawej grafiki. 

Wszyscy wiemy, że niemowlaki najbardziej uwielbiają się bawić tym, co do zabawy stworzone nie zostało. Za parę lat cudownie będzie wrócić do tych chwil i śmiać się z nietypowych upodobań zabawkowych Waszych maluchów 🙂 Zamiast gromadzić na pamiątkę ulubione zabawki Waszego dziecka, zachowajmy je w albumie. 

Album_dziecka_z_pierwszego_roku_zycia
Kroki milowe

Czyli postępy w rozwoju Waszego dziecka. Kiedy zaczęło raczkować i stawać na nóżki? Kiedy postawiło pierwszy kroczek? 

Cudownie będzie wrócić do tych chwil. Nasze dziecko już nigdy nie będzie takie małe! A ponieważ pamięć zawodzi, możemy zadbać o to, aby ten cudowny czas nie został na zawsze zamknięty w folderze na dysku komputera.  

12 miesięcy

Czyli zestaw zdjęć z każdego miesiąca. Pozwoli ocenić jak zmieniał się wygląd Waszego dziecka przed tej pierwszy rok. Od noworodka do szkraba stawiającego pierwsze kroczki. To niesamowite jak szybko leci czas!

Album_dziecka

Jak zamówić Pamiętnik pierwszego roku życia dziecka?

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy, albo napisz wiadomość na adres: kasia@1000chwil.pl . Otrzymasz wskazówki, jak szybko i wygodnie przekazać mi potrzebne pliki i informacje. 

Jaki jest koszt zamówienia Pamiętnika pierwszego roku życia dziecka?

Cena personalizowanego pamiętnika zaczyna się od 400 zł (album 32-stronicowy, na papierze matowym, 130-140 zdjęć po obróbce graficznej)

Dodatkowe opcje:
– drzewo rodzinne – dopłata 50 zł
– jeżeli 32-strony to dla Ciebie za mało i wolisz obszerniejszy album, dopłata za każde kolejne 2 strony wynosi 15 zł.
– karty wykonane z błyszczącego papieru fotograficznego – dopłata 25 zł do ceny podstawowej.